KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 17187143

nr 1718 7143

Carborundumetsning

Carl-Erik Häggblad, "Strömmar genom mm". Signerad, numrerad 249/250. Bildmått: 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 58x68

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 19:04:36